Menu
Your Cart

Yiğit Akü

Brand: Yiğit Akü Model: AGM Aküler
AGM teknolojisi ile üretilmiş VRLA (Valf Regüleli) kurşun-asit akülerde, yüksek kapasitede, uzun süre enerji sağlayabilmeleri için, yüksek performans plakalar kullanılır.Tam kapalı ve tam bakımsız.Asit sızdırmayan tasarım.ABS malzemeden kutu ve kapak.Patlamaya karşı, güvenlik valf sistemi.Yüksek Kal..
Brand: Yiğit Akü Model: Jel ve Özel Seri VRLA Derin Deşarj Aküler
Jel Enerji tam bakımsızdır, akü bakım maliyeti yok denecek kadar azdır. Aküden asit atma sorununda kesin çözüm sağlar. Kısmen kırılsa bile çalışabilir, ayrıca vibrasyonlu çalışma ortamlarında mükemmel sonuç verir. Hemen şarj edilmese bile, derin deşarjdan tamamen geri döndürülebilir. Düşük iç direnc..
Brand: Yiğit Akü Model: Lityum İyon Bataryalar
Lityum İyon Bataryalar, Yiğit Akü’nün 50 yıla yakın sektör deneyimi ve üretim kabiliyeti ile tüm elektrikli araçlarda kullanılmak üzere projeye özel olarak tasarlanır. Yiğit Akü satış sonrası teknik desteği ve servis ekibi ile güvenli kullanım imkanı sunar.Yüksek güçlü deşarj kapasitesi,Yüksek enerj..
Brand: Yiğit Akü Model: Savunma Sanayi Aküleri
Yigit Akü, AR-GE çalısmaları sonucunda ürettiği, uluslararası savunma sanayiinde askeri amaçlı kullanılan Nato Aküleri ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin akü tedariğinin tamamına yakınını sağlamaktadır.Askeri TanklarPanzerlerDeniz Botları..
Brand: Yiğit Akü Model: Traksiyoner Aküler
Traksiyoner aküler, özellikle kapalı alanlarda kullanılan, elektrik enerjisi ile çalışan taşıma, istifleme ve temizleme araçlarında kullanılırlar.2V, pozitif plakaları tüplü, sulu traksiyoner akü hücrelerinde 100 (C5) Amperden 1550 (C5)Ampere kadar üretimimiz mevcuttur. Yüksek kapasiteli ve uzun ömü..
Brand: Yiğit Akü Model: Yiğit Ağır Hizmet Aküsü
Ağır hizmet koşullarında çalışan araçlara ve uzun yolların vefalı sürücülerine özel ağır hizmet aküleri ile maksimum performans, maksimum güven.Ağır hizmet koşullarına uygun güçlü plakalar ve güçlü iç tasarım.Yüksek elektrolit hacmi.Düşük iç dirence sahip özel elyaf katkılı seperatörler.Vibrasyon ve..
Brand: Yiğit Akü Model: Yiğit Binek Araç Aküsü
Ca-ca (kalsiyum) alaşımlı güçlü plakalar.Her türlü hava koşulunda yüksek marş gücü.Kullanım ömrü boyunca bakım gerektirmeyen tasarım.Uzun ömür ve yoğun kullanım koşullarına dayanıklılık,Uluslararası norm ve ölçüler ile her marka ve modele uygun tasarım..
Brand: Yiğit Akü Model: Yiğit Start Stop Akü
4 kat daha uzun ömürÜrün izleme sistemiGelişmiş ve hızlı şarj özelliğiEn yüksek standartlara ve tüm ulusal şartlara uyumluDem Standartlarına uygun üretimTSE, EN, BCI, JIS, DIN, IEC, SAE, vb dahil tüm standartlara uygun olarak en yüksek ürün garantisiÇift kapaklı, bakım gerektirmeyen kuru akü.Start-s..
Brand: Yiğit Akü Model: Yiğit Start Stop Akü
Özel ızgara dizaynı ile korozyon direnci ve elektrik iletkenliği yüksek plakalar.Düşük iç dirence sahip özel elyaf katkılı seperatörler.Uzun ömür ve yoğun kullanım koşullarına dayanıklılık.Hybrid teknolojisi ile zorlu koşullarda yüksek performans...
Brand: Yiğit Akü Model: Yiğit Tarım Aküsü
Verimi yüksek tarımsal faaliyetler için Yiğit Akü teknolojisi ile tasarlanan tarım aküleri çiftçinin hizmetinde.Arazi koşullarına uygun güçlü plakalar ve güçlü iç tasarım.Kolay taşınabilir sap dizaynı.Yaz-Kış güçlü performans.Vibrasyona karşı ekstra dayanım.Kolay monte edilebilirlik.Tüm hava ve araz..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)