Menu
Your Cart

Yiğit Akü Endüstriyel

Brand: Yiğit Akü Model: AGM Aküler
AGM teknolojisi ile üretilmiş VRLA (Valf Regüleli) kurşun-asit akülerde, yüksek kapasitede, uzun süre enerji sağlayabilmeleri için, yüksek performans plakalar kullanılır.Tam kapalı ve tam bakımsız.Asit sızdırmayan tasarım.ABS malzemeden kutu ve kapak.Patlamaya karşı, güvenlik valf sistemi.Yüksek Kal..
Brand: Yiğit Akü Model: Jel ve Özel Seri VRLA Derin Deşarj Aküler
Jel Enerji tam bakımsızdır, akü bakım maliyeti yok denecek kadar azdır. Aküden asit atma sorununda kesin çözüm sağlar. Kısmen kırılsa bile çalışabilir, ayrıca vibrasyonlu çalışma ortamlarında mükemmel sonuç verir. Hemen şarj edilmese bile, derin deşarjdan tamamen geri döndürülebilir. Düşük iç direnc..
Brand: Yiğit Akü Model: Lityum İyon Bataryalar
Lityum İyon Bataryalar, Yiğit Akü’nün 50 yıla yakın sektör deneyimi ve üretim kabiliyeti ile tüm elektrikli araçlarda kullanılmak üzere projeye özel olarak tasarlanır. Yiğit Akü satış sonrası teknik desteği ve servis ekibi ile güvenli kullanım imkanı sunar.Yüksek güçlü deşarj kapasitesi,Yüksek enerj..
Brand: Yiğit Akü Model: Savunma Sanayi Aküleri
Yigit Akü, AR-GE çalısmaları sonucunda ürettiği, uluslararası savunma sanayiinde askeri amaçlı kullanılan Nato Aküleri ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin akü tedariğinin tamamına yakınını sağlamaktadır.Askeri TanklarPanzerlerDeniz Botları..
Brand: Yiğit Akü Model: Traksiyoner Aküler
Traksiyoner aküler, özellikle kapalı alanlarda kullanılan, elektrik enerjisi ile çalışan taşıma, istifleme ve temizleme araçlarında kullanılırlar.2V, pozitif plakaları tüplü, sulu traksiyoner akü hücrelerinde 100 (C5) Amperden 1550 (C5)Ampere kadar üretimimiz mevcuttur. Yüksek kapasiteli ve uzun ömü..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)